GWIAZDKOWY TURNIEJ JUDO – JASŁO, 2.12.2007

Dziewczęta rocznik 1999 i młodsze - waga do 25 kg 

Lp.

Nazwisko i Imię

Klub

1.       

Szerląg Joanna

UKS „MOSiR" Jasło

2.       

Skowron Zuzanna

UKS „MOSiR" Jasło

 

Dziewczęta rocznik 1997/98 - waga do 23 kg 

p.

Nazwisko i Imię

Klub

1.       

Dubiel Aleksandra

UKS „MOSiR" Jasło

2.       

Łokaczewski Karolina

Wojdan Wolania Rzędzińska

3.       

Capik Kaja

Pantery Sanok

 

Dziewczęta rocznik 1997/98 - waga do 30 kg

Lp.

Nazwisko i Imię

Klub

1.       

Śliwa Barbara

UKS „MOSiR" Jasło

2.       

Kazimierczyk Aleksandra

UKS „MOSiR" Jasło

3.       

Hejnar Angelika

15-Krosno

 

Dziewczęta rocznik 1997/98 - waga do 35 kg 

Lp.

Nazwisko i Imię

Klub

1.       

Dyląg Liliana

UKS „MOSiR" Jasło

2.       

Rachwał Weronika

Gryfek Dębica

 

Dziewczęta rocznik 1995/96 - waga do 39 kg

Lp.

Nazwisko i Imię

Klub

1.       

Wojdan Sylwia

Wojdan Wolania Rzędzińska

2.       

Czubara Kinga

Pantery Sanok

 

Dziewczęta rocznik 1995/96 - waga do 43 kg

Lp.

Nazwisko i Imię

Klub

1.       

Słowik Jolanta

Walter Rzeszów

2.       

Zięba Patrycja

Wojdan Wolania Rzędzińska

 

Chłopcy rocznik 1995/1996   - waga do 32 kg

Lp.

Nazwisko i Imię

Klub

1.       

Rejman Emilian

Walter Rzeszów

2.       

Kikta Jędzrej

Pantery Sanok

 

Chłopcy rocznik 1995/1996   - waga do 40 kg 

Lp.

Nazwisko i Imię

Klub

1.       

Szymkowski Dawid

UKS „MOSiR" Jasło

2.       

Kaczeń Piotr

Pantery Sanok

3.       

Rachwał Szymon

Gryfek Dębica

 

Chłopcy rocznik 1995/1996   - waga do 40 kg

Lp.

Nazwisko i Imię

Klub

1.       

Kutrzuba Dominik

Walter Rzeszów

2.       

Bonar Kamil

UKS „MOSiR" Jasło

3.       

Such Czarek

Gryfek Dębica

 

Chłopcy rocznik 1995/1996   - waga do 44 kg

Lp.

Nazwisko i Imię

Klub

1.       

Szymczak Piotr

Walter Rzeszów

2.       

Janda Dominik

Walter Rzeszów

3.       

Kruczek Jakub

Pantery Sanok

4.       

Mrozek Szymon

Walter Rzeszów

 

Chłopcy rocznik 1995/1996   - waga do 66 kg

Lp.

Nazwisko i Imię

Klub

1.       

Czernik Igor

UKS „MOSiR" Jasło

2.       

Kaput Radosław

Gryfek Dębica

 

Chłopcy rocznik 1995/1996   - waga do 66 kg

Lp.

Nazwisko i Imię

Klub

1.       

Popiel Hubert

Pantery Sanok

2.       

Dobrzański Patryk

Walter Rzeszów

 

Chłopcy rocznik 1995/1996   - waga do 66 kg

Lp.

Nazwisko i Imię

Klub

1.       

Papuga Dawid

Wojdan Wolania Rzędzińska

2.       

Potocki Mateusz

UKS 15- Krosno

3.       

Wiśniewski Dawid

Walter Rzeszów

 

Chłopcy rocznik 1997/1998   - waga do 34 kg

Lp.

Nazwisko i Imię

Klub

1.       

Ogryzek Piotr

Walter Rzeszów

2.       

Śledź Szymon

Wojdan Wolania Rzędzińska

3.       

Perlicki Adrian

UKS 15- Krosno

 

Chłopcy rocznik 1997/1998   - waga do 37 kg

Lp.

Nazwisko i Imię

Klub

1.       

Błaszczak Adrian

Walter Rzeszów

2.       

Feruś Maciej

UKS 15 - Krosno

3.       

Inglot Jakub

UKS „MOSiR" Jasło

4.       

Gogola Dominik

UKS „MOSiR" Jasło

 

Chłopcy rocznik 1997/1998   - waga do 42 kg

Lp.

Nazwisko i Imię

Klub

1.       

Szlachetko Michał

Wojdan Wolania Rzędzińska

 

Chłopcy rocznik 1997/1998   - waga do 50 kg

Lp.

Nazwisko i Imię

Klub

1.       

Marcisz Bartosz

UKS „MOSiR" Jasło

2.       

Stogiera Andrzej

Gryfek Dębica

3.       

Buziewicz Jakub

Pantery Sanok

4.       

Aghayanjan Narek

UKS 15 - Krosno

5.       

Niedziela Grzegorz

Pantery Sanok

 

Chłopcy rocznik 1997/1998   - waga do 55 kg

Lp.

Nazwisko i Imię

Klub

1.       

Hydzik Karol

Pantery Sanok

2.       

Zagórski Karol

Wojdan Wolania Rzędzińska

 

Chłopcy rocznik 1998   - waga do 30 kg

Lp.

Nazwisko i Imię

Klub

1.       

Rysz Łukasz

Pantery Sanok

2.       

Kulikowski Maciej

UKS „MOSiR" Jasło

3.       

Gawlewicz Paweł

Pantery Sanok

 

Chłopcy rocznik 1997   - waga do 30 kg

Lp.

Nazwisko i Imię

Klub

1.       

Majcher Norbert

Walter Rzeszów

2.       

Wilk Maciej

Walter Rzeszów

3.       

Stodolak Paweł

UKS 15 - Krosno

4.       

Wiatr Norbert

UKS 15 - Krosno

 

Chłopcy rocznik 1999 i młodsi   - waga do 21 kg

Lp.

Nazwisko i Imię

Klub

1.       

Dubiel Michał

UKS „MOSiR" Jasło

2.       

Grybyk Mikołaj

Ippon Lwów

3.       

Kazimierczyk Szymon

UKS „MOSiR" Jasło

 

Chłopcy rocznik 1999 i młodsi   - waga do 26 kg

Lp.

Nazwisko i Imię

Klub

1.       

Miłko Filip

Walter Rzeszów

2.       

Lisowski Mariusz

Wojdan Wolania Rzędzińska

3.       

Hyrcza Grzegorz

Pantery Sanok

 

Chłopcy rocznik 1999 i młodsi   - waga do 23 kg

Lp.

Nazwisko i Imię

Klub

1.       

Wilk Michał

Walter Rzeszów

2.       

Gruszczyk Marcin

Wojdan Wolania Rzędzińska

3.       

Jamka Maciej

Pantery Sanok

4.       

Zawiecki Eryk

UKS 15 - Krosno

 

Chłopcy rocznik 1999/2000   - waga do 28 kg

Lp.

Nazwisko i Imię

Klub

1.       

Bobak Hubert

Pantery Sanok

2.       

Ziarko Filip

Pantery Sanok

3.       

Dębiak Patryk

UKS „MOSiR" Jasło

 

Chłopcy rocznik 1999/2000   - waga do 30 kg

Lp.

Nazwisko i Imię

Klub

1.       

Drąg Arkadiusz

Walter Rzeszów

2.       

Kozioł Jakub

Wojdan Wolania Rzędzińska

3.       

Cęgiel Kacper

Pantery Sanok

 

Chłopcy rocznik 1999/2000   - waga do 37 kg

Lp.

Nazwisko i Imię

Klub

1.       

Kielar Amadeusz

Pantery Sanok

2.       

Salamak Mikołaj

Pantery Sanok

3.       

Pilecki Robert

Pantery Sanok

 

Chłopcy rocznik 1999/2000   - waga do 40 kg 

Lp.

Nazwisko i Imię

Klub

1.       

Stogiera Aleksander

Gryfek Dębica

2.       

Piterak Przemysław

UKS „MOSiR" Jasło

 

Chłopcy rocznik 2000/2001  - waga do 24 kg

Lp.

Nazwisko i Imię

Klub

1.       

Aghayanjan Gurgen

UKS 15 - Krosno

2.       

Grybyk Jarosław

Ippon Lwów

3.       

Perlicki Jakub

UKS 15 - Krosno

4.       

Pelc Olaf

Pantery Sanok

 

Chłopcy rocznik 2000/2001  - waga do 26 kg

Lp.

Nazwisko i Imię

Klub

1.       

Smoleń Krystian

Pantery Sanok

2.       

Stefański Jędrzej

Pantery Sanok

3.       

Wojdan Mateusz

Wojdan Wolania Rzędzińska

4.       

Jackowski Marcin

Wojdan Wolania Rzędzińska

 

Chłopcy rocznik 2001 i młodsi  - waga do 30 kg

 

Lp.

Nazwisko i Imię

Klub

1.       

Wierzbicki Kacper